XVI. kolo: S výsledkem spokojenost, s předvedenou hrou však nikoliv

Zápas:  TJ Sokol Suchá Loz vs. TJ Sokol Březová  1:4 (0:0)

Utkání začalo ve velkém stylu a už v 1. minutě mohli jít hosté do vedení, ale jeden z útočníků hlavičkoval těsně vedle. Domácí občas zahrozili z brejku. Vše podstatné se ale odehrálo až po změně stran.

V 58. minutě otevřel skóré hostující Michal Janků, v 74. minutě přidal Pomajbík druhou branku. V 83. minutě domácí zásluhou Klimenta snížili, a když se nadechovali k závěrečnému finiši, udeřil březovský Michal Janků, který v 85. minutě vsítil branku a v 88. minutě přihrával Pomajbíkovi a svému týmu zajistil tři body.

Branky:  83. Kliment T. - 58. a 85. Janků M., 74. a 88. Pomajbík D.
ŽK:  73. Plášek V., 77. Čaňo D. (oba Březová)

Datum utkání:  19.4.2015
Čas výkopu: 15:00