XVI. kolo: Kluci dali do zápasu srdíčko a zápas otočili ve svůj prospěch

Malé derby se dnes odehrálo na hřišti v Suché Lozi, která v minulém kole potrápila vedoucí Podolí. Domácí tým, který byl značně posilněn novými hráči vstoupili do utkání aktivně a hosty z Březové zaskočili, když ve 12.min. vedla již 2-0! Zlom zápasu nastal po půlhodině hry, kdy se hustě rozchumelilo. Toho využili hosté a dvěma brankami zápas vyrovnali. Rozhodující branku dal Majer, který nachytal na švestkách domácího brankáře ze 30-ti metrů!

SUCHÁ LOZ, 8.4.2012  15:00HOD.

Sled minut:

1. - Domácí právě vstřelili branku, účet zápasu otevírá Bujáček, 1-0.

Hosté zaspali začátek zápasu. Ve středu hřiště ztratili míč a hostující obrana nechala bez povšimnutí projít domácí hráče až do vápna, když Kliment předložil přesnou přihrávku Bujáčkovi, který dává gól do odkryté branky.

12. - Domácí právě vstřelili branku, další branku přidal Kliment, 2-0.

Horší začátek nemohl hosty potkat. Je to jak ze špatného snu… Hostující obrana opět chybovala, když nechala neobsazené dva hráče domácích. Z přesného centru vytěžil maximum Kliment, který tváří tvář nedává Bruštíkovi šanci

17.  - Domácí se dožadují odpískaní pokutového kopu za hraní rukou ve vápně. Píšťalka hlavního arbitra však zůstává němá.

19. - První zahrození ze strany hostí. M. Janků zkusil přejít přes dva obránce, ale zakončení postrádalo důraz.

26. - Majer to zkouší z dálky. Brankář hostí je však pozorný a míč chytá.

30. - Na stadionu v Suché Lozi začíná sněžit. Slabé sněžení, se proměnilo v hustou chumelenici. Hřiště je pokryto sněhem.

31. - Hosté právě vstřelili branku, snižuje Podškubka, 2-1.

Hosté dobývají domácí branku, kdy Podškubka napřáhl, vystřelil z poza šestnácky a míč před brankářem tečoval ještě jeden domácí obránce. Brankář neměl šanci  míč chytit.

39. - Hosté budou zahrávat pokutový kop!

Domácí obránce Kočica zahrál ve skulu rukou a rozhodčí ukazuje na značku pokutového kopu. Míč si staví M. Janků, ale jeho pokus brankář vystihl a míč vyrazil.

39. - Hosté právě vstřelili branku, M. Janků vyrovnává, 2-2.

Poté co zahrával Janků penaltu, kterou mu brankář vystihl, však vyrazil míč jen před sebe a pro dobíhajícího Janků nebyl problém dát gol.

44. - Hosté při jsou při chuti. Janků mohl poslat hosty do vedení, ale zbytečně se ukličkoval a domácí obránci mu míč vzali.

Poločas končí za nerozhodného stavu 2:2.

46. - Druhý poločas začíná. V Suché Lozi svítí příjemně sluníčko a hosté nastupují v nezměněné sestavě. Domácí vystřídali: Odstoupil Kočica, místo něj nastoupil Gazdík.

55. - Opět hustě chumelí… Počasí si z nás asi dělá „dobrý den".

57. - Trio hráčů Trecha, Čaňo D. a Janků M. si krásně vyměnili míč, poslední jmenovaný však napálil míč do brankáře, který jeho pokus vyrazil na roh. Z následného rohu vznikla ve vápně skrumáž a hráči bojovali o míč. Bohužel Miškářovu střelu obránci zablokovali.

63. - Hosté právě vstřelili branku, prosadil se Majer, 2-3!

Domácí brankář špatně odehrál míč, ten se dostal k Majerovi, který napřáhl z dobrých třiceti metrů a míč trefil do branky. Domácí brankář se musel hodně červenat.

69. - Trecha dnes hýří aktivitou a rozehrává dobře míč. Avšak Janků ani Majer své šance nedávají. Místo zakončení to vždy až zbytečně překomplikují.

78. - Domácí vrhají poslední síly do útoku a snaží se za každou cenu vyrovnat. Hostující obrana je ale pozorná a domácím nic nedovolí.

86. - Hosté mohli rozhodnout. Janků šel přes střed mezi obránce, přešel přes ně, ale místo střely volí přihrávku na Majera, tomu míč sebrali obránci.

89. - Největší šance domácích ve druhém poločase. Z pravé strany potáhl míč Gazdík, nacentroval míč do vápna, pro který si ale včas vyběhl brankář Bruštík.

Konec zápasu. Hosté vítězí 3-2!

Výborný výkon, který předvedli hosté. Prohrávat ve 12-té minutě 2:0 a nakonec si odvézt tři body je nádhera! Hosté předvedli dravost, bojovnost a hlavně srdíčko a po zásluze si odvezli tři body. Oku diváka se musel zápas líbit.

Branky:  1. Bujáček V, 12. Kliment T. - 31. Podškubka V., 39. Janků M., 63. Majer J.

ŽK:  68. Velecký Z., 75. Mahdal P. - 33. Kubiš Z.

ČK:  bez ČK

Hlavní rozhodčí:  Zámečník Josef (Slavkov)

AR1:  Luks Petr (laik)

AR2:  Janků Josef (laik)

Suchá Loz: Mahdal Př. - Velecký Z., Klaus M., Kočica M. (46. Bazdík P.), Mahdal Pa. - Bradáč R., Mahdal V., Bujáček V. - Kliment T., Tomanec R., Mahdal M. (70. Fornůsek O.)

Březová: Bruštík D. -Uher J. - Kubiš M. (85. Zámečník P.), Kubiš Z., Podškubka V. - Čaňo P., Trecha J., Miškář V., Čaňo D. (90. Popelka L.) - Majer J., Janků M.

Nejlepší hráči zápasu dle admina:   Kliment Tomáš- Trecha Jan

(Autor: pal)

09.04.2012 00:08:38
14. 11. 17.39 h.:
I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox