XVI. kolo: Domácí tým překvapení nedopustil

Horské derby se hrálo za silného větru. V 19. minutě zahrávali domácí standardní situaci, kdy nacentrovali do šestnáctky a tam nikým nehlídaný Dominik Janků otevřel skóre utkání. Ve 42. minutě domácí po pěkné akci a rychlém brejku zvýšili Michalem Janků na 2:0. Těsně před poločasem hosté zahrávali rohový kop a Lebánek za podpory větru přímo z rohového kopu snížil na 2:1.
Ve druhém poločase se hosté jen bránili. Ve 49. minutě Michal Janků nastřelil břevno a o pět minut později Dominik Janků střílel těsně vedle hostující brány. V 59. minutě se zjevil v šestnáctce Michal Janků, byl hostujícím stoperem podražen a z nařízeného pokutového kopu Dominik Janků zvýšil na konečných 3:1.

Nejlepší hráči: Dominik Janků - Petr Janíček
Branky: 19. a 60. (p) Janků D., 42. Janků M. - 45. Lebánek L
ŽK: 59. Juriga V., 69. Škriečka J. (oba St. Hrozenkov)
ČK:  bez ČK