XV. kolo: Ze Suché Loze vezeme tři body!

Hosté se do první šance dostali už ve 4. minutě, kdy po dlouhém autu Plášek z hranice pokutového území mířil těsně vedle. Ve 12. minutě hosté zahrávali roh a hlavičku Mudráka domácí zadáci vykopávali z brankové čáry.
Do 2. poločasu nastoupili lépe hosté a ve 47. minutě Dominikem Janků nastřelili tyč. Skóré se poprvé měnilo v 54. minutě, kdy si za hostující obranu zaběhl Plesner a překonal Bruštíka – 1:0. V 67. minutě hosté zahrávali roh, míč se odrazil před pokutové území a Majer srovnal. V 70. minutě se dostali do brejku hosté a Michal Janků upravil na 1:2. V 74. minutě domácí obránci špatně rozehráli a Dominik Janků zvýšil na 1:3. V 77. minutě se domácím podařili zkorigovat výsledek, když po rychlém protiútoku Staroba snížil na 2:3.

Nejlepší hráči: Rostislav Bradáč – Petr Mudrák

Branky: 54. Plesner O., 77. Staroba O. – 67. Majer J., 70. Janků M., 74. Janků D.
ŽK: 83. Král V. – 75. Plášek V.
Diváci: 70
Rozhodčí: Pavel Řihák – Jiří Mahdal (laik), Josef Janků (laik)

Suchá Loz: Gazdík P. – Straňák L., Staroba O., Plesner O. (79. Kliment T.), Mahdal M. - Máčalík M., Král V., Krajčovič Z. – Bujáček V., Bradáč R., Bradáč J. (46. Vítek F.)
Trenér: Rostislav Bradáč

Březová: Bruštík D. – Křeháček M. – Miškář V., Mudrák P., Čaňo D. – Uher J., Trecha J., Janků D., Plášek V. – Čaňo P. (53. Majer J.), Janků M (90. Čaňo L.)
Trenér: Ladislav Kalina.

29.04.2014 19:19:28
6:4 (3:1)

Poslední aktualizace: 28. 12. 2017; 16:50 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox