XV. kolo: Derby vyznělo lépe pro hosty z Březové

XV. kolo Okresního přeboru

Zápas:  FC Bánov vs. TJ Sokol Březová  1:2 (0:1)

Ve čtrnáctém kole Okresního přeboru zajížděl výběr trenéra Kaliny do Bánova, kde chtěl odčinit nezdar z Vlčnova (prohra 2:0). Úkol to nebyl vůbec jednoduchý, a to z několika důvodů: Z Bánova se jen tak body nevozí, navíc se jedná o derbya každé derby má svůj jedinečný náboj.

Po úvodním hvizdu se oba týmy jen oťukávaly a oba celky vyčkávaly na chybu soupeře. První z nich využili hosté, které poslal do vedení ve 21. minutě Pomajbík, 0:1. Hosté hráli uvolněněji a mohli přidat i další branku, do poločasu se však stav nezměnil.

Druhý poločas začal náporem domácích, ale paradoxně to byli právě hosté, kteří vstřelili další branku. V 64. minutě zvýšil vedení hostů Trecha, 0:2. Hosté se pak soustředili na uhlídání výsledku, který jen v závěru korigoval v 82. minutě Skočovský. Hosté si tak odváží všechny tři body

Nejlepší hráči: xxx - xxx

Branky:  82. Skočovský D. - 21. Pomajbík D., 64. Trecha J.

ŽK:  bez ŽK

ČK: 71. Franc L. - 71. Miškář V.

Datum utkání:  1. 4. 2018

Čas výkopu: 15:30

Diváci:  87

Stadion: Bánov

Hlavní rozhodčí: Štěpán Martykán (Uherské Hradiště)

AR1: Břetislav Polanský (laik)

AR2: Josef Janků (laik)

Bánov: Mahdal D. – Suchánek P., Mahdal L., Mahdalíček P., Polanský L. (83. Bulejko P.) – Bobek P., Polanský T. (59. Machalík D.), Velecký R., Guryča R. – Franc L., Skočovský D.

Březová: Bruštík D. – Miškář V., Uher J., Ševčík T. (74. Smítal Ja.), Čaňo D. – Havlík J., Borýsek V. (27. Kejkrt D.), Trecha J., Smítal Jo. – Pomajbík D., Vojtek J.
09.04.2018 18:13:05
17. 6. 2018 v 15:00:
TJB vs. Slavkov
2:1 (2:0)

XXVI. kolo Okresního přeboru
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 19. 6. 2018; 20:40 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox