XV. kolo: Aprílové počasí vykouzlilo aprílovou remízu

V prvním odvetném jarním utkání nás nečekal lehký soupeř. Zajížděli jsme na Žitkovou, kde jsme čekali, že domácí budou hrát tvrdě a bezhlavě. Bohužel se tak stalo a kombinační hra hostujícího týmu TJB nebyla v prvním poločase to pravé ořechové. Ve druhém poločase hostující mašina z Březové zabrala a během úvodní čtvrthodiny vyrovnala stav utkání. Nakonec se mohla radovat i z vítězství, ale Čaňo ani Janků nedali. Oba týmy si tak body rozdělili.

ŽITKOVÁ, 1.4.2012  15:30HOD.

Sled minut:

7. - Úvod zápas patřil hostům, kteří si vytvořili první vážnější šanci. Janků, ale bránu přestřelil.

8. - Domácí právě vstřelili branku. Skoré utkání otevírá Husár M., 1-0

Hosté špatně zahráli v obraně a neodkopli míč do bezpečné vzdálenosti od své branky. Na místo toho, se dostal míč k Husárovi, který se z hranice šestnáctky trefil přesně k pravé tyči Bruštíkovi branky.

15. - Kubiš M. potáhl po pravé straně, míč zatáhl do vápna, vystřelil a trefil tyč. Z následné dorážky trefil Janků M. brankáře domácích.

23. - Krovina v šanci, když obešel hostující obránce a s míčem vnikl až do vápna. Ale nepřesně zamířil.

28. - Hosté mohli vyrovnat! Uher nakopl míč za obranu domácích, hostující útočník Čaňo vystřelil z první, ale trefil jen tyčku.

35. - Domácí jsou při chuti a Husár těsně míjí branku.

38. - Domácí právě vstřelili branku. Trefil se Pollák M., 2-0.

Domácí zvyšují své vedení, kdy po chybě hostujícího obránce Uhra, kterému sebral míč Pollák, pokračoval sám na brankáře Bruštíka, kterému nedal šanci a vstřelil branku.

44. Domácí jsou opět při chuti a Krovina z úhlu minul branku.

První poločas končí. Domácí vedou 2-0.

48. - Hosté právě vstřelili branku. Z rohového kopu snižuje Čaňo P., 2-1!

Hosté zahrávali rohový kop, míč propadl na zadní tyč k Čaňovi, které vše prostřelil a dává gol!

55. - Hosté jsou lepším mužstvem a Janků M. se tentokrát brány minul.

63. - Hosté právě vstřelili branku. Janků M. vyrovnává stav zápasu, 2-2!

Hosté zahrávali standardní situaci, Janků M. si zpracoval ve vápně míč a z otočky prostřelil brankáře a dává gol.

71. - Hosté v šanci! Čaňo P. si vyměnil míč s Pláškem, Čaňo pokračoval sám na brankáře, ale tváří v tvář brankáři svoji šanci nedal.

76. - Tentokrát v šanci Janků M., když obešel dva obránce. Bohužel z dobré pozice přestřelil.

80. - Zápas se vyhrocuje a rozhodčí má s hráči co dělat. Tentokrát volil žlutou kartu na obou stranách.

86. - Domácí se z dálky snažili nachytat na houbách Bruštíka, ten však byl připraven.

89. - Hosté mohli rozhodnout. Čaňo D. si vyměnil míč s Pláškem, ten přihrál Janků M., který postupoval na bránu, ale v poslední chvíli mu míč sebral Hodulík.

Konec zápasu. Zápas končí remízou 2-2.

Vyhrocený zápas, který nakonec skončil remízou. Hostující tým TJB podcenil první poločas a ikdyž hráli s podporou větru, tak prohrávali poločas 2-0. Hosté však nesložili zbraně a během patnácti minut druhého poločasu srovnali skoré utkání. Nakonec se mohli radovat i ze tří bodů, ale to by museli Čaňo a Janků dát své šance.

Branky:  8. Husár M., 38. Pollák M. - 48. Čaňo P., 63. Janků M.

ŽK:  17. Šebeň M., 66. Čekan J., 80. Hodulík P. - 43. Janků M., 71. Janků D., 80. Čaňo P.

ČK:  bez ČK