XIX. kolo: V derby s Bystřicí se body dělily

Dlouho očekávané derby, ve kterém se utkal vedoucí celek tabulky s druhým, nabídlo fanouškům za krásného počasí parádní podívanou. Domácí začali výborně a v úvodní dvacetiminutovce si vytvořili velkou převahu. Jenže ve 21. minutě hosté zahráli přímý kop ze 35 metrů a a po dvou tečích se ujali vedení 0:1. Bystřice odpověděla brankou Radocha, který se coby nejmenší hráč na hřišti trefil hlavou 1:1. Tři minuty před přestávkou přišel kontroverzní okamžik. Pomajbík poslal krásně přes hlavu míč na domácí bránu, gólman Novák se ho snažil vytěsnit, jenže ho u toho žduchnul jeden z hostujících hráčů, takže hlavou narazil do tyče. Se čtyřmi vylomenými zuby musel být odvezen k ošetření do nemocnice. Rozhodčí Tureček gól přesto k velké nevoli domácích uznal 1:2. Druhá půle již nepřinesla tak kvalitní podívanou. Bystřičtí se dočkali vyrovnání v 63. minutě, kdy se trefil Struhařík. Remíza je zasloužená.

(Zdroj: slovacky.denik.cz)

Branky:  21. Radoch M., 63. Struhařík L. - 15. Janků D., 43. vlastní

ŽK: 75. Bělánek M. - 87. Mudrák P.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  14.4.2013

Čas výkopu: 16:00