XIX. kolo: Po fiasku z minulého týdne si TJB spravila chuť na záloze Drslavic

Po pětibrankovém výprasku z minulého týdne, kdy TJB dostala pětibrankový příděl od Hradčovic, měl domácí tým jednoznačný cíl. Napravit reputaci a konečně zase vyhrát! Hráče vzali tento úkol velice vážně a s hosty se vůbec nemazlili a poslaly je domů jen s pětibrankovým přídělem. Škoda jen zahozených šancí domácího týmu…

BŘEZOVÁ, 29.4.2012  16:00HOD.

Sled minut:

6. - Domácí tým začal zostra! V první vážnější šanci se vyskytl Majer, ale jeho hlavička se neujala.

15. - Janků zkouší střelu z dálky, avšak střela postrádala razanci.

20. - Domácí právě vstřelili branku. M. Janků otevírá skoré, 1-0

Domácí obléhali hostující branku, když v tom se míč dostal k M. Janků, který napřáhl z poza šestnáctky a střelou na bližší tyč nedal Huňkovi šanci a dává gol

26. - Hosté se poprvé v zápase osmělili a vyrazili do brejku, kdy Ševčík vyslal Křivana, avšak ten místo střely volil nahrávku a domácí obrana byla pozorná.

29. - Domácí jsou při chuti a zkouší to z dálky. Ševčík vyzkoušel pozornost hostujícího Huňky, ten byl ale připraven.

33. - Domácí právě vstřelili branku. Prosadil se P. Čaňo, 2-0.

Domácí tým založil útok, nakopl míč, který Majer prodloužil mezi dva obránce hostí, kteří ale nedokázali míč odkopnout, čehož využil Čaňo, vnikl do šestnáctky a přízemní střelou k pravé tyči zvyšuje vedení domácích.

38. - M. Janků vyslal do brejku P. Čaňo, který zatáhl míč do šestnáctky, avšak pod nohy se mu obětavě vrhl Huňka a jeho šanci zmařil.

43. - Janků mohl přidat další branku, avšak tváří tvář brankáři napálil míč přímo do něj.

První poločas končí, domácí vedou 2:0.

47. - Domácí hrají s podporou větru a v první příležitosti byl Uher, který šel sám na brankáře. Bohužel nedal.

52. - Domácí právě vstřelili branku, další branku přidal Majer, 3-0

Domácí Uher dostal opět pas za obranu, pokračoval sám na brankáře, chtěl jej obstřelit, ale jeho záměr brankář vystihl. Na dorážku útočníka Majera, však byl brankář krátký.

60. - Domácí právě vstřelili branku, z rohového kopu se prosadil Majer, 4-0

Domácí zahrávali rohový kop, který zahrával M. Janků, míč se točil do branky, kde stál osamocený Majer, míč jej trefil a skončil v bráně.

69. - Hosté domácím nestíhají a hrají jen na brejky. Jeden takový jim mohl vyjít, kdy Ševčík našel osamoceného Hamadu, ten však vystřelil z velké dálky a docela nepřesně.

74. - Bruštík dalekým výkopem našel M. Janků, který obešel po levé straně dva obránce, třetí obránce jeho šanci vyrazil na roh. Z následného rohového kopu se mohl prosadit hlavou Uher, ale jeho hlavička byla nepřesná.

79. - Střídající Popelka se mohl uvést premiérovou brankou za klub TJB. Trecha mu poslal přesný míč do běhu, ale na poslední chvíli mu branku zmařil obránce Sehnal.

86. - Zápas se již dohrává v klidném tempu a domácí kontrolují utkání.

89. - Domácí právě vstřelili branku! Pomyslnou rukavici dopletl M. Janků, 5-0

Hosté již úplně rezignovali a domácímu střelci povolili další branku. Ten této situace nepohrdl a dává svoji druhou branku v utkání.

Konec utkání. Domácí získávají zaslouženě tři body za výhru 5:0.

Za krásného počasí se hrál nádherný fotbal, a diváci si přišli na své. Pět vstřelených branek do branky hostí, další šance, které mohli být proměněny a hlavně výhru domácího týmu. Hosté z Drslavic předvedli sympatický výkon, avšak na domácí hráče nestačili, kteří tak odčinili potupnou prohru z minulého týdne.

Branky:  20. a 89. Janků M., 52. a 60. Majer J., 33. Čaňo P.

ŽK:  56. Janků M. (Březová)

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  29.4.2012

Čas výkopu: 16:00

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí:  Masař Josef (Uherský Brod)

AR1:  Janků Josef (laik)

AR2:  Věrný Antonín (laik)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Kubiš Z., Ševčík T. (69. Kubiš M.), Podškubka V. - Čaňo P. (75. Popelka L.), Uher J., Trecha J., Čaňo D. - Majer J., Janků M.

Drslavice B: Huňka  J. - Sehnal J., Moravanský T., Dýmal P., Indra T. - Vidrman T., Přecechtěl P. st. (62. Kňazeje T.), Hamada D., Kopták R. - Ševčík P., Křivan R.

Nejlepší hráči dle admina:  Janků Michal - Ševčík Petr
05.05.2012 12:26:18
14. 11. 17.39 h.:
I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox