XIX. kolo: Domácí celek upletl Pitínu rukavici

V tomto utkání byl jednoznačně lepší celek domácích hráčů, který hosty ve značně oslabené sestavě jednoznačně převálcoval. Jako první se prosadil Michal Janků, který z levé strany chladnokrevně zakončil k pravé tyči – 1:0. Do poločasu se ještě stihl prosadit Majer, který zvýšil na 2:0.

Do druhé půli Březová pokračovala ve stejné hře. Na 3:0 zvyšoval Dominik Janků v 64. minutě, poté se ještě znovu v 68. minutě prosadil Michal Janků, který zvyšoval na 4:0. V 87. minutě vstřelil svoji třetí trefu v zápase Michal Janků – 5:0

Nejlepší hráči:         Michal Janků – Pavel Struhař
Branky:  20., 68. a 87. Janků M., 40. Majer J., 64. Janků D.
ŽK:  74. Janků M., 75. Janků D. - 57. Kavka P.
ČK:  bez ČK
Datum utkání:  25.5.2014
Čas výkopu: 16:30