XIV. kolo: Vstup do jarních odvet vyšel lépe domácímu Vlčnovu

XIV. kolo Okresního přeboru

Zápas:  TJ Vlčnov vs. TJ Sokol Březová  2:0 (1:0)

V úvodním kole jarních odvet zajížděli hosté z Březové na horkou půdu Vlčnova. Domácí chtěli hostům vrátit podzimní porážku (2:0) a porážku v zimní turnaji (5:1).

Hrálo se na velmi těžkém terénu, který dělal oběma týmům velké problémy. Hlavně v přesnosti přihrávek. První velkou příležitost utkání měl domácí Kašpařík, ale trefil jen boční síť. Ve 30. minutě mohl hosty poslat do vedení Smítal, ale těsně minul branku. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za bezbrankového stavu, nařídil ve 41. minutě hlavní rozhodčí proti hostům pokutový kop, který proměnil Tománek, 1:0.

Ve druhém poločase se hrál útočný fotbal na obou stranách. Hosté mohli srovnat, ale nabízenými šancemi pohrdli jak Vojtek, tak i Pomajbík, a tak přišel trest. V 60. minutě pojistil tři body domácích Matějíček, který využil nedorozumění v hostující obraně. Domácí zvítězili 2:0.

Nejlepší hráči: xxx - xxx

Branky:  41. Tománek J. (z pen.), 60. Matějíček M.

ŽK:  43. Flasar J., 80. Stojaspal M. (oba Vlčnov)

Datum utkání:  25. 3. 2018

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  51

Stadion: Vlčvno

Hlavní rozhodčí: Tomáš Polášek (Kunovice)

AR1: Martin Tokoš (Strání)

AR2: Vojtěch Jahoda (Nivnice)

Vlčnov: Machala L. – Gregor R. (73. Zemek P.), Kašpařík Pa., Kašpařík Pe., Machala D. – Flasar J., Matějíček M., Bartošek J., Moštěk A. (65. Šobáň F.) – Stojaspal M., Tománek J.

Březová: Bruštík D. – Miškář V., Uher J., Ševčík T. (65. Smítal Ja.), Čaňo D. – Vojtek J., Čaňo P. (73. Kejkrt D.), Trecha J., Smítal Jo. – Borýsek V., Pomajbík D.

A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 23. 4. 2018; 21:15 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox