XIV. kolo: Nervozita a fatální chyby nás stály nejen vítězství, ale hlavně postup do vyšší soutěže

Zápas: SK FK Komňa vs. TJ Sokol Březová  3:2 (2:2)

Ve 13. minutě se hosté ujali vedení Pláškem na 0:1. Ve 29. minutě Janků prošel celou obranou domácích a zvýšil na 0:2. V 35. minutě domácí snížili z pokutového kopu Varaďou na 1:2. V 39. minutě po chybě hostující obrany vyrovnal Kala na 2:2.

Ve druhé půli hosté zatlačili domácí na jejich polovinu a Janků v 60. minutě nastřelil břevno. Domácí taky v 63. minutě nastřelili tyč. V 87. minutě, po chybě hostující obrany se Lisoněk dostal k míči a domácí vedli 3:2 a tím definitivně Březová nepostoupila. V 88. minutě byl po dvou žlutých kartách vyloučen domácí Kalina.

Nejlepší hráči:  Ladislav Pospíšil – Michal Janků
Branky:  35. Varaďa M., 39. Kala M., 87. Lisoněk L. - 13. Plášek V., 29. Janků M.
ŽK: 47. Trllo Z., 58. Pospíšil L., 78. a 88. Kalina A. - 60. Uher J.
ČK: 88. Kalina A. (Komňa)

Datum utkání:  14 .6. 2015
Čas výkopu: 16:30