XIII. kolo: Ze Slavkova odjíždíme bez bodů

XIII. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Sokol Slavkov vs. TJ Sokol Březová  1:0 (1:0)

Ve Slavkově se od začátku hrál rychlý a otevřený fotbal. Obě obrany pracovaly výborně, takže nedocházelo k žádným gólovým situacím. Až ve 33. minutě domácí kopali rohový kop, Zimčík si naběhl na centr a hlavou otevřel skóre utkání. Od této chvíle byl hostující tým lepším celkem.

Ve 48. minutě šel dokonce sám na gólmana Janků, ale domácí brankář výtečně vyrazil na rohový kop. Taktéž v 75. minutě postupoval sám Švardala, ale ani jeho pokus neskončil brankou. Hostující tým měl více ze hry a blízko vyrovnání byl v 91. minutě Pomajbík, ale jeho pokus skončil mimo bránu. Domácí vyhráli se štěstím.

Stadion: Slavkov

Hlavní rozhodčí: Roman Bednář (Veselí nad Moravou)

AR1: Martin Sípek (Dolní Němčí)

AR2: Luděk Hrbáč (laik)

Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala L. (85. Halík J.), Šimek P., Stojaspal R. - Sedlář A., Salát J., Peter O., Jankůj J. - Chovanec M. (83. Halík M.), Habarta J.

Březová: Bruštík D. - Trecha J., Uher J., Čaňo P. ml., Čaňo D. - Smítal Ja., Čaňo P., Smítal Jo. (73. Miškář V.), Kejkrt D. - Pomajbík D., Janků M.
30.10.2017 18:16:27
6:4 (3:1)

Poslední aktualizace: 28. 12. 2017; 16:50 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox