XIII. kolo: Vstup do jarních odvet vyšel na jedničku. V souboji o třetí místo upletla TJB Bánovu rukavici!

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. FC Bánov  5:1 (3:1)

Když zdánlivě ztracení míč vybojoval David Pomajbík a jeho předložený míč uklidil do branky Josef Smítal. Hosté srovnali ve 30. minutě, hlavou překonal Brušíka Robert Lux. O minutu později předvedl svou kopací techniku domácí navrátilec Pomajbík, který střelou z voleje, ze třiceti metrů poslal domácí do vedení. Ve 34. minutě ve vápně fauloval Polák domácího Pláška, kapitán Honza Trecha si s penaltou věděl rady.

V úvodu druhé půle se opět prosadil levačkou Pomajbík a zvýšil na 4:1. V 55. minutě mohli hosté snížit, ale Vaňhara rozezvučel břevno Bruštíkovy branky. Pátého gólu se domácí dočkali v 75. minutě, míč si ve vápně ztlumil Pavel Čaňo a neomylně zavěsil.
Branky:  31 a 48. Pomajbík D., 21. Smítal Jo., 34. Trecha J. (z pen.), 71. Čaňo P. - 30. Lux R.
ŽK:  bez ŽK

Datum utkání:  29.3.20145
Čas výkopu: 15:00