XIII. kolo: Série porážek protrhnuta! Odnesly to Prakšice

XIII. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Prakšice  7:2 (3:0)

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří otevřeli skóre zápasu už ve 4. minutě, kdy nejprve vystřelil Janků, míč gólman vyrazil pouze k Pomajbíkovi a ten se nemýlil. V 11. minutě křižnou přihrávkou našel mezi obránci Smítala, který upravil na 2:0. Ve 44. minutě domácí rozehráli rychlý aut, míč si přebral Janků, který tak potřetí rozvlnil síť.

Ve druhé půli kopali hosté ve 46. minutě přímý kop kapitánem Dynkou. Jeho první pokus zablokovala zeď, odražený míč už ale z voleje trefil parádně a snížil na 3:1. V 58. minutě se k míči dostal domácí Janků, který upravil na 4:1. O tři minuty později kopal přímý kop Pavel Čaňo ze čtyřiceti metrů a jeho pokus skončil pátým gólem. V 72. minutě se do zakončení dostali i hosté a Vráždil upravil na 5:2. O minutě později se po lajně uvolnil Poamjbík, jeho pokus gólman vyrazil pouze k Smítalovi, který se nemýlil. Gólovou tečku obstaral v 88. minutě Pomajbík.

Nejlepší hráči:  Pavel Čaňo – Jakub Dynka

Branky:  4. a 88. Pomajbík D., 11. a 73. Smítal Jo., 44. a 58. Janků M., 61. Čaňo P. ml. – 46. Dynka J., 72. Vráždil T.

ŽK:  60. Němeček P. (Prakšice)

Datum utkání:  24. 9. 2017

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  80

Hlavní rozhodčí: Jiří Vlašic (Uherské Hradiště)

AR1: Jiří Němec (Uherské Hradiště)

AR2: Josef Janků(laik)

Březová: Bruštík D. - Miškář V., Uher J., Čaňo P. ml., Čaňo D. (77. Čaňo L.) - Borýsek V. (75. Smítal Ja.), Čaňo P. (48. Majer J.), Smítal Jo., Kejkrt D. - Pomajbík D., Janků M.

Prakšice: Puček R. – Vráždil T., Šimuni O. (38. Mikel J.), Slezák D., Ondra T. - Nemeček P., Kadlček J., Jahoda F., Hořínek J. (69. Řezníček M.) – Hlavín R., Dynka J.

XII. kolo OP

Poslední aktualizace: 17. 10. 2017; 14:10 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox