XIII. kolo: S lídrem tabulky jsme hráli vyrovnanou partii, přesto to na body nestačilo

V Dolním Němčí se hrál rychlý fotbal na obě strany. V první půli byli lepší domácí, kteří se také ujali vedení ve 21. minutě po nedorozumění hostující obrany. Účet utkání otevřel Karel Stojaspal. O tři minuty později vyrovnal hostující Michal Janků, který po samostatném úniku přízemní střelou nedal domácímu gólmanovi šanci. Domácí ale měli stále převahu a ve 38. minutě skóroval Škařupa střelou z pokutového území – 2:1.

Do druhé půle nastoupila Březová s odhodláním vývoj utkání zdramatizovat. Hra se vyrovnala, útoky se střídaly na obě strany. Ovšem diváci se už žádné branky nedočkali a tak se z vítězství radovali domácí, kteří předváděli techničtější fotbal a zaslouženě zvítězili.

Nejlepší hráči:        Robin Kadlček – Michal Janků

Branky:  21. Stojaspal K., 38. Škařupa P. - 24. Janků M.
ŽK:  51. Hlaváček J., 70. Škařupa P., 86. Daněk L. - 11. Maršálek M., 43. Jurda J., 44. Plášek V.
ČK:  bez ČK
Datum utkání:  12.4.2014
Čas výkopu: 16:00