XIII. kolo: Proti Záhorovicím jsme drama nepřipustili

Proti Záhorovicím jsme drama nepřipustili

Zápas ovlivnil silný vítr, se kterým se lépe vypořádali domácí TJ Březová, svého soupeře porazili 4-2.

Hned v první minutě mohl otevřít skore M. Janků, který se řídit sám na brankáře, avšak nedal. Domácí hráli v prvním poločase s podporou větru a hrálo se převážně na jednu bránu. Hosté hrozili jen z brejků, ze kterého také vsítili první branku. V 9.min. zahrávali hosté rohový kop, a Dufka hlavičkou otevřel skoré, 0-1. Domácí poté začali hrát „svou" hru a hosty k ničemu nepustili. Bylo jen otázkou času, kdy vstřelí gol. Vyrovnání se dočkali ve 22.min., kdy se z přímého kopu trefil M. Janků, 1-1. O dvě minuty později kopl z 35m V. Plášek, míč se odrazil od tyčky k dobíhajícímu Podškubkovi, který hlavou posílá domácí do vedení, 2-1. Ve 35.min. zahrávali domácí rohový kop, a Zetík zvyšuje již na 3-1. Náskok domácích mohl být i vyšší, ale Čaňo, Janků, ani Zetík své šance neproměnili.

Druhý poločas hráli hosté s podporou větru, ale moc brankových příležitostí si nevytvořili. Přesto se jim podařilo vstřelit kontaktní gol v 54.min. Janíčkem, který z dobrých 40m překonal Majera, 3-2. Hostům vstřelený gol hodně pomohl, avšak na domácí zadáky recept nenašel. Rozhodují moment přišel v 71.min., kdy dlouhý aut J. Uhra propadl přes dva obránce až na P. Čaňo, který poslal domácí opět do dvoubrankového vedení, 4-2. V závěru utkání mohl navýšit skoré M. Janků, kterého však nedovoleně zastavil Surý. Skoré utkání tak vyznělo pro domácí 4:2.

Březová:
Majer J. - Janků D. - Kubiš M., Ševčík T., Uher M. (81. Šimek P.) - Čaňo P., Plášek V., Uher J., Podškubka V. - Zetík S. (90. Moravčík K.), Janků M.
 Záhorovice:  Andrlík - Gřunděl, Surý, Michalčík, Ondrušek - Jál, Šust , Dufka, Janíček - Šabršula, Michalčík

V XIV. kole hrajeme zápas o vše! Zajíždíme na půdu vedoucího celku Strání, kde se rozhodne o možném postupujícím. Zápas se hraje v sobotu 6.11.2010 od 13:30 na straňanských Zelničkách.