XIII. kolo: Ani tříbrankové vedení nám nestačilo, z Horněmčí vezeme jenom bod

Bojovné utkání z obou dvou stran využili nejprve hosté z Březové, kdy byl faulován v pokutovém území M. Janků a k míči se postavil D. Janků - 0:1 pro hosty. Ve druhé půli opět v 59. minutě udeřili hosté, kdy si Plášek naběhl na centr a poslal míč do sítě - 0:2. Hosté byli při chutí a v 65. minutě, kdy Dominik Janků opět kopal penaltu, zvýšili už na - 0:3. Domácí se nepoložili, začali bojovat a v 74. minutě nejprve z pokutového kopu snížil Tureček na - 1:3. V 78. minutě dal gól hlavou Pavel Tureček - 2:3. Domácí bojovali i nadále a v 87. minutě se dočkali, když Tureček zpoza šestnáctky prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:3.

Branky:  74. (pen.) a 87. Tureček M., 78. Tureček P. - 15. a 65. (obě z pen.) Janků D., 59. Plášek V.

ŽK:  15. Tinka A., 53. Malík T., 89. Tureček M., 89. Jančařík F. - 44. Janků D., 70. Plášek V., 73. Janků M., 74. Čaňo D.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  29.9.2013

Čas výkopu: 15:30