XII. kolo: Z Kopanic vezeme výhru jen 2-0

Z Kopanic vezeme výhru jen 2-0

V Kopanicích viděli fanoušci hru jednoho mužstva, alespoň v prvním poločase. Hosté z Březové svého soupeře prakticky k ničemu nepustili a rozhodli tak o svém vítězství již do poločasu.

Domácí nastoupili proti soupeři z Březové v kombinované sestavě, a postrádali hned čtveřici hráčů. Hostům dlouhodobě chybí tři hráči a tak si soupeři neměli co vyčítat. Do první slibné šance se dostal Čaňo, ale střílel vedle. Zanedlouho ho napodobil i M. Janků, který bránu minul. Ve 20.min. se již skoré měnilo, kdy se z přímého kopu vymetl pavučinu Plášek, 1-0.Ve 30.min. se prosadil opět Plášek, který vyslal slabou střelu doprostřed brány a Kročil míč neudržel, 2-0. Domácí byli v prvním poločase doslava marní a mohli být rádi, že hosté nevyužili své další šance.

Druhý poločas už neměl takový scénář, jako první. Domácí se svému soupeře vyrovnali a vytvořili si i brankové příležitost. Jendu z nich musel Králík „hasit" až na brankové čáře, kdy zastoupil v bráně Majera. Hosté pak již své utkání v klidu dohráli a připsali si tak další tři body do tabulky.

Starý Hrozenkov:Kročil - Vaculík, Orság, Keňo, Husařek - Martínek, Blaho, Michalec - Lebánek, Kuprá
  Březová:
Majer J. - Janků D. (86. Šimek P.) - Kubiš M., Ševčík T.,Králík J. - Čaňo D., Plášek V., Uher J., Miškář V. - Čaňo P., Janků M. (65. Zetík S.) (

V XIII. kole hostíme Záhorovice. Zápas sehrajeme na Na Zelničkách v neděli 31.10.2010 ve 13:30.