XII. kolo: Ohlédnutí za DERBY: Krásné počasí, pěkný fotbal a fantastičtí fanoušci

Zápas:  FC Strání "B" vs. TJ Sokol Březová  0:2 (0:0)

V sousedském derby se hrál opatrný fotbal. Diváci se první šance dočkali až ve 22. minutě, kdy se před pokutovým územím uvolnil Pomajbík a orazítkoval pravou tyč domácí branky. Ve 33. minutě domácí obrana špatně zahrála ofsajd systém, Pomajbík postupoval sám na Popelku, ale ten jej vychytal. Ve 40. minutě o sobě dali vědět domácí, ale Vintrovu jedovku Bruštík vyboxoval.

V 53. minutě zaspala domácí obrana, Pomajbík postupoval z poloviny hřiště sám na Popelku a otevřel skóre utkání. V 77. minutě po pěkné akci upravil na konečných – 0:2 Janků.

Nejlepší hráči:  Martin Adámek – Vlastimil Plášek
Branky:  53. Pomajbík D., 77. Janků M.
ŽK:  54. Čaňo P. (Březová)

Datum utkání:  7 .6. 2015
Čas výkopu: 16:30