XII. kolo: Důležité tři body proti Bílovicím vystřelil M. Janků

XII. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Bílovice  4:0 (2:0)

První poločas byl v poli vyrovnaný, domácí spoléhali na dlouhé pasy kanonýra Jankůje. Hosté stříleli převážně z hloubi pole agilním Dujkou, ale vždy u toho byl gólman Bruštík. Ve 30. minutě dostal pas Janků, utekl svému strážci a otevřel skóre utkání, 1:0. Ve 41. minutě vystřelil z přímého kopu Janků, hostujícímu gólmanovi míč vypadl z náručí a dobíhající Trecha pohodlně vsítil druhý úspěch domácích, 2:0.

Druhý poločas byl obdobný jako první. Domácí se spoléhali na rychlé brejky, které obstarával Smítal, využíval rychlého Jankůje a rozehrávače Pomajbíka. V 78. minutě domácí kopali roh, na který si naběhl Pomajbík a hlavou vsítil na 3:0. Gólový účet uzavřel po samostatné akci Janků, který utekl obraně hostí. Za zmínku stojí nastřelené břevno hostí v 89. minutě.

Nejlepší hráči:  Jaroslav Smítal – Jan Dujka

Branky:  30. a 82. Janků M., 41. Trecha J., 78. Pomajbík D.

ŽK:  25. Čaňo D., 32. Čaňo P. ml., 65. Smítal Jo. – 74. Sedlář A.

Datum utkání:  22. 10. 2017

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  62

Hlavní rozhodčí: Pavel Králíček (Vlčnov)

AR1: Jan Šupák (Strání)

AR2: Josef Janků (laik)

Březová: Bruštík D. – Trecha J., Uher J., Čaňo P. ml., Čaňo D. – Smítal Ja., Kubiš M. (79. Matějíček P.), Smítal Jo., Kejkrt D. – Pomajbík D., Janků M.

Bílovice: Vrzal R. – Zlatý I., Širůčka M., Semela E., Sedlář A. – Mikšaník D., Hrňa M., Hlaváček P., Hanák M. - Gajdošík E., Dujka J.

A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 10. 9. 2018; 08:30 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox