XII. kolo: Derby vyznělo jasně pro domácí celek TJB

Branky: 10. Janků M., 30. Šimek P., 32. Křeháček M. - 1. Bušo M.
ŽK: 23. Popelka J., 31. Straňák M., 55. Tóth P. (Strání B).
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Josef Janků (laik), Václav Popelka (laik).

Březová: Bruštík D. - Uher J. (90. Ševčík T.), Šimek P. (68. Smítal J.), Strecha J., Plášek V. (82. Majer J.), Mudrák P., Miškář V., Křeháček M., Janků M., Janků D. (88. Čaňo L.), Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.

Strání B: Popelka A. - Zderčík A., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Straňák M., Popelka J., Popelka D., Nuzík P. (55. Krchík M.), Houšť V., Bušo M.
Trenér: Pavel Tinka.

Diváci viděli první branku už v první minutě utkání. Nusík našel z přímého kopu Buša, který hlavou otevřel skóre - 0:1. Domácí se chopili iniciativy a začali ovládat hru. Vyrovnávací branky se dočkali v 10. minutě, když se z přímého volného kopu trefil Janků, který mířil do pravého horního rohu. Další příležitosti domácím pochytal Popelka. Na střelu z 30. minuty od Šimka ale nedosáhl a domácí se radovali z druhé branky - 2:1. O dvě minuty později z přímého kopu vystřelil Uher. Gólman míč pouze vyrazil před osamoceného Křeháčka, který bez problému zvýšil na - 3:1. Do konce prvního poločasu se již nic nezměnilo. Druhou půli ovládali domácí. V 65. minutě zakončoval Janků, Popelku ale nepropálil. Hosté zahrozili v 70. minutě, když se do brejku dostal Bušo, ovšem branku netrefil. Do konce se již nic vážného nestalo. Domácí zaslouženě zvítězili.

Nejlepší hráči: Dominik Janků - Pavel Tóth