XI. kolo: Z Boršic u Blatnice vezou hosté cenný bod za remízu 1:1

ŽK: 12. Kusenda P., 72. Ježek T. - 21. Smítal Ja., 72. Čaňo L., 76. Uher J., 82. Plášek V.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Vojtěch Jahoda, Bohuslav Vávra (laik).

Boršice u Bl.: Kadlček J. - Šimek R., Svítinský L., Nožička J., Kusenda P., Ježek T., Huspenina M. (60. Bilík V.), Hrbáč E., Halík M., Doležal R. (66. Stodolák M.), Daněk L.
Trenér: Antonín Šimon.

Březová: Bruštík D. - Uher J., Ševčík T., Smítal Jo., Smítal Ja., Plášek V., Miškář V., Majer J., Křeháček M., Čaňo P., Čaňa T. (46. Čaňo L.).
Trenér: Ladislav Kalina.

Boršičtí začali dobře, když ve 2. minutě po přímém kopu dali branku, ale protože domácí hráč střílel z ofsajdu, neplatila. Ve 26. minutě měl Daněk šanci, když pálil těsně vedle.  Ve 36. minutě se domácí konečně dočkali, když si po centru z pravé strany míč srazil do vlastní brány Miškář - 1:0. Do poločasu se hra přelévala ze strany na stranu.
V 55. minutě vystřelil Daněk, ale minul. V 63. nastřelil Smítal břevno. Hosté se snažili z brejku o vyrovnání, a to se jim v 66. minutě podařilo.

A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 31. 7. 2018; 20:10 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox