XI. kolo: Vydřené vítězství proti Přečkovicím

Vydřené vítězství proti Přečkovicím

V zápase s Přečkovicemi, jsme si měli dokráčet pohodově ke třem bodům. Úvod zápasu, ale nastínil pravý opak. Místo toho, abychom hráli svoji hru, tak jsme se přizpůsobili ke hře hostům. Naštěstí pro nás, jsem dali vedoucí branku těsně před odchodem do kabin, a druhý poločas se již odehrál v naší režii, a tak jsme zaslouženě zvítězili 3-1.

Naši fotbalisté chtěli odčinit prohru z minulého kola, kdy jsme prohráli v Podolí 3-2. Věděli jsme, že Strání B porazilo Podolí a tak jsme se chtěli vrátit na druhé místo. Úvod zápasu však k tomu nenasvědčoval. Domácí výběr nehrál svoji hru, nedali si přesnou nahrávku, balony jen nakopávali a spíše se „přizpůsobil" ke hře hostům. Hosté z toho těžili a hra domácích jim náramně seděla. Hráli ze zabezpečené obrany a spoléhali na brejky. Ve 20.min. jim to málem vyšlo, ale Slezák pálil vedle. Domácí si v prvním poločase moc šanci nevytvořili.. Ve 45.min. se do brejku dostal Janků, vystřelil na brankáře, který míč odrazil před sebe a V. Plášek technickou střelou otevřel skore utkání, 1-0. V nastaveném čase mohl přidat další gol D. Čaňo, ale hostující obránci mu míč sebrali. Proto první poločas skončil 1-0.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s odhodláním zvýšit skore. Další branku dali až v 65.min., kdy byl ve vápně faulován D. Čaňo, a M. Janků se nemýlil, 2-0. V 71.min. se prosadil opět M. Janků, kdy zvýšil již na 3-0. Hostům se podařilo snížit v 79.min. Ambrozem z penalty, 3-1. Po zbytek utkání pak jen domácí zahazovali vyložené šance, a tak zápas nakonec vyhráli 3:1.

(Autor: pal)

19.10.2010 16:09:41
17. 6. 2018 v 15:00:
TJB vs. Slavkov

XXVI. kolo Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 19. 6. 2018; 20:40 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox