XI. kolo: Porážku u lídra tabulky řídil asistent na pomezí Vlčnovský, šéf rozhodčí OFS UH, který dělá fotbalu jen ostudu

XI. kolo Okresního přeboru
Zápas: FK Uherský Ostroh vs. J Sokol Březová  3:0 (1:0)

V neurovnaném bojovném utkání se domácí trefili do černého už v 7. minutě, hlavou Gajdorus. I nadále se však vůbec pěkný fotbal nehrál, domácí měli přece jenom více míč na svých kopačkách, ale první poločas více než jednu branku nenabídl.

Druhý poločas byl věrným obrazem toho prvního, plno osobních soubojů, neukázněnost hráčů na obou stranách, takže se dáč říct, že na celém utkání bylo nejlepší počasí. Favorit utkání se nakonec prosadil, když v 82. minutě přehodil vyběhnuvšího gólmana Pavlas, a v samotném závěru pečetil z přímého kopu Durna.

Nejlepší hráči:  Jakub Mrkva – Dušan Bruštík

Branky:  7. Gajdorus T., 82. Pavlas Z., 88. Durna M.

ŽK:  33. Šálek R., 35. Lopata M., 53. Pavlas Z. – 25. Uher J., 30. Smítal Jo., 37. Čaňo D., 52. Miškář V., 56. Pomajbík D.

Datum utkání:  15. 10. 2017

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  125

Stadion: Uherský Ostroh

Hlavní rozhodčí: Jiří Vlašič (Uherské Hradiště)

AR1: Zbyněk Vlčnovský (Popovice)

AR2: Jakub Hříbek (Uherské Hradiště)

Uh. Ostroh: Mrkva J. – Větříšek A., Šálek R. (46. Boček L.), Pavlas Z. (90. Mrkva T.), Nováček T. – Mariánek T., Lopata M., Kovařík M., Kovařík F. – Gajdorus T., Druna M. (89. Uřičář J.)

Březová:  Bruštík D. – Miškář V., Čaňo P. ml., Uher J., Čaňo D. – Smítal Ja., Trecha J. (73. Majer J.), Smítal Jo., Kejkrt D. – Pomajbík D., Janků M. (86. Matějíček M.)
17.10.2017 14:25:57
6:4 (3:1)

Poslední aktualizace: 28. 12. 2017; 16:50 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox