XI. kolo: DDK: Orlů bylo málo, nedohráli zápas

XI. kolo Okresní soutěže sk. B:

Zápas: TJ Sokol Březová vs. Orel Uherský Brod  5:0 (5:0) NEDOHRÁNO
*ukončeno ve 22. min. pro malý počet hráčů hostí

Jelikož hosté přijeli pouze v osmi lidech, utkání se hrálo 22. minut. Domácí vzali utkání do svých rukou a ihned ve 4. minutě zásluhou Pomajbíka. V 10. minutě vystřelil jedovatou ránu z pětadvaceti metrů Hanák a skóroval podruhé. Prakticky ihned po rozehrávce se hosté dopustili chyby v pokutovém území a Janků zvyšoval na 3:0. Stejný hráč se prosadil také v 19. minutě, kdy bodlem zpoza pokutového území rozvlnil brankovou síť. Ve 22. minutě uzavřel na konečných 5:0 Tomáš Čaňo další výstavní střelou. Jelikož se hostům zranili dva hráči a počet hráčů klesl pod sedm, což je neslučitelné s pravidly, tak utkání bylo ukončeno.

Nejlepší hráči: Janků Michal – Gášek Libor
Branky:  11. a 19. Janků M., 4. Pomajbík D., 10. Hanák T., 22. Čaňo T.
ŽK: bez ŽK

Datum utkání:  17. 10. 2015
Čas výkopu: 14:00