X. kolo: Zelničky odolaly! Starý Hrozenkov si body neodvezl

BŘEZOVÁ  14.10.2012  14:30HOD.

Za chladného počasí se hrálo velice vyrovnané utkání s množství šancí na obou stranách. Domácí Březová chtěla natáhnout svoji sérii neprohraných utkání na číslo 13. a hosté ze Starého Hrozenkova jim to chtěli překazit.

Oba týmy vstoupily do utkání vlažně a spíše se na hřišti hledaly. Domácím hráčům se nedařila kombinace a hosté hráli spíše na brejky. První šanci si vypracovali domácí, kteří mohli otevřít skoré Pomajbíkem. Proti byl však brankář hostí Koszeghy, který vyrážel míč z brankové čáry. Na druhé straně utekl domácím zadákům Gabrhel, ale na poslední chvíli mu míč vzal Křeháček. Ve 35.min. zahrávali domácí přímý kop. Míč si postavil Pomajbík, který obstřelil zeď a brankář se na míč jen podíval, 1-0. Domácí poté hráli útočněji a zbytečně otevřeli hru. Čtyři minuty před koncem prvního poločasu toho využil Lebánek, který utekl po levé straně obraně a Bruštíkovi nedal šanci a stanovil tak poločasový stav utkání, 1-1.

Druhý poločas hráli domácí s podporou větru a během prvních deseti minut rozhodli o svém vítězství. Ve 47.min. se trefil ze třiceti metrů D. Janků, který dopravil míč z přímého kopu přímo do brány, 2-1. V 55.min. pojistil vedení domácích Pomajbík, 3-1. Hosty to ale nezlomilo a v 60.min. dali i branku, jenže pro offside nebyla uznána. To hosty zabrzdilo v jejich tlak a začali hrát zákeřněji. Naopak domácí tým to posílilo a mohl vstřelit i další branky, ale M. Janků přeloboval jak brankáře, tak i branku. Konečnou podobu výsledku dal dvě minuty před koncem střídající Majer, který hlavičkou prodloužil domácí sérii výher na číslo 6, 4-1.

Kvalitní utkání obou týmů skončilo vítězstvím domácích, kteří o osudu utkání rozhodli až ve druhém poločase. Hosté ze Starého Hrozenkova předvedli velice slušný výkon a především v prvním poločase potrápili domácí, a kdyby se ujali vedení, tak by se vývoj zápasu odvíjel určitě jinak…

Branky: 35. a 55. Pomajbík D., 47. Janků D., 88. Majer J. - 41. LebánekL.

ŽK: 44. Janků M., 66. Čaňo P. - 29.Breznický R., 44. Juriga V., 72. Husařík R., 76. Gabrhel J.

Datum utkání: 14.10.2012

Čas výkopu: 14:30