X. kolo: Jarošov vyrovnal v závěru, branku vstřelil z ofsajdu!

X. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Slavoj Jarošov  3:3 (1:1)

Na těžkém terénu se hrál důrazný, bojovný, ale férový zápas. Úvod vyšel lépe hostujícímu celku, domácí tým byl zbytečně pasivní. Již v 9. minutě se z přímého kopu nádherně trefil Penner a otevřel skóre utkání. Teprve po inkasované brance se domácí tým probral. Ve 13. minutě zahráli domácí rohový kop, na přetažený centr si naběhl Pomajbík a vyrovnal na 1:1.

V 50. minutě mohl strhnout vedení na stranu domácích Janků, postupoval sám na branku, ale hostující brankář jeho pokus zneškodnil. O pět minut později byl Janků úspěšný, prosadil se svým důrazem a upravil skóre na 2:1. O tři minuty později zahrávali hosté přímý kop, k dorážce se dostal Kamočai a srovnal na 2:2. V 69. minutě si hosté vstřelili nešťastný vlastní gól, kdy auto domácích tečoval do brány Němec. V 77. minutě se ve vápně nejlépe zorientoval hostující Kováč a srovnal na spravedlivých 3:3.

Nejlepší hráči:  Dušan Bruštík – Petr Hromada

Branky:  13. Pomajbík D., 55. Janků M., 69. Němec M. (vlastní) - 9. Penner M., 58. Kamočai L., 77. Kováč P.

ŽK:  45. Příplata F. (Jarošov)

Datum utkání:  8. 10. 2017

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  88

Hlavní rozhodčí: Roman Bednář (Veselí nad Moravou)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: František Brázda (laik)

Březová: Bruštík D. - Miškář V., Uher J., Čaňo P. ml., Čaňo D. - Smítal Ja., Smítal Jo., Matějíček P. (77. Majer J.), Kejkrt D. - Pomajbík D., Janků M.

Jarošov: Gajarský M. - Hromada P., Laga D., Příplata F., Penner M. - Omelka M., Kováč P., Kamočai L., Jančík M., Běťák M., Němec M.

XII. kolo OP

Poslední aktualizace: 17. 10. 2017; 14:10 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox