TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Horní Němčí  0:1 (0:1)

ŽK:  21. Bartoš A., 44. Čaňo P., 58. Plášek V., 63. Křeháček M., 70. Trecha J., 89. Uher J. - 58. Tureček M., 89. Zámečník Jo.

Hlavní rozhodčí: Strapina Miroslav (Starý Hrozenkov)
AR1:  Zetík Stanislav (laik)
AR2:  Macalík Roman (laik)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Smítal Ja., Uher J., Čaňo D. - Majer J. (73.Čaňo L.), Trecha J., Čaňo P., Smítal Jo. - Bartoš A., Plášek V.

Horní Němčí: Váňa E. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J. - Malík T., Kadlček V., Jančařík E., Chmelina I (80. Ježek V.) - Holboj M. (51. Tureček P.), Cmol M.

Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří byli aktivnější. V 7. minutě se dostal k míči Cmol a prověřil z dálky domácího brankáře. Březovští se snažili o hru, ale aktivnější byli hosté. Ve 37. minutě se trefil po rohu hlavou Svadbík, který poslal hosty do vedení – 0:1.
Ve druhém poločasu byla hra vyrovnaná a přelévala se ze strany na stranu. Šance byly na obou stranách. Domácí ke konci zápasu zvýšili tlak, ale hosté si již výsledek pohlídali.

Nejlepší hráči:         Milan Křeháček – Eduard Váňa