X. kolo: DDK: Vysoká výhra Březové v Pitíně byla zasloužená

Od první minuty měli hosté jasnou převahu a vytvářeli si velmi slušené šance. Ve 24. minutě poslal hosty do vedení Plášek. Ve 26. minutě z přímého kopu zavěsil Jurda - 0:2. Březová vletěla do druhé půle jako uragán a během 10 minut vstřelila 4. branky. Nejkrásnější byla ta poslední a zároveň třetí branka Pláška, který v 63. minutě z voleje trefil levou šibenici. Domácí Pitín přece jen z ojedinělé šance snížil, a to zásluhou Struhaře, který z malého vápna poslal míč hlavou za gólmana. Vysoká výhra Březové v Pitíně byla naprosto zasloužená.

Nejlepší hráči:   Michal Voda - Michal Janků

Branky:  75. Struhař P. - 24., 53. a 63. Plášek V., 26. Jurda J., 56. Uher J., 59. Majer J.

ŽK:  37. Kozubík A. - 24. Janků M., 60. Mudrák P., 80. Plášek V

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  13.10.2013

Čas výkopu: 14:30