VIII. kolo: Neproměňování šancí stálo hosty další vítězství: Z Uherského Brodu veze jen bod

Orel Uherský Brod vs. TJ Sokol Březová  1:1 (1:1)

Branky:  33. Žižka Z. (z pen.) - 23. Smítal Jo.
Pozn.:  V 52. min. nedal Trecha J. penaltu (Březová)

ŽK:  35. Zámečník V., 52. Kubiš D., 68. Gášek L. - 32. Křeháček M.

Datum utkání:  27.9.2014
Čas výkopu: 15:30
Diváci:  120
Stadion:  Orelský stadion, Uherský Brod

Hlavní rozhodčí: Katrňák Milan (Kudlovice)
AR1:  Jahoda Vojtěch (Uherský Brod)
AR2:  Janků Josef (laik)

Orel UB: Maršálek M. - Žižka Z., Šmíd J., Slovák J., Kubiš D. - Karlík J. (46. Josefík O.), Gášek L., Durďa V., Zámečník V. - Křivánek V., Molčák R. (66. Šenkeřík P.)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Uher J., Trecha J., Smítal Ja. - Čaňo L., Smítal Jo., Plášek V., Čaňo D. - Bartoš A., Moravčík D. (49. Čaňo P.)

I když byli domácí věkově o hodně starší než hosté, tak to ale nebylo na hřišti vůbec znát. Ve 22. minutě Žižka vyslal ideální přihrávku do uličky Slovákovi, ale Bruštík jeho záměr vystihl. Ve 26. minutě udělal Šmíd hrubou chybu na malém vápně, kdy netrefil míč a toho využil Smítal ke vstřelení první branky. Ve 33. minutě bylo srovnáno, když domácí zahrávali pokutový kop za stažení Durdi. Penaltu s přehledem proměnil Žižka.
Ve 46. minutě měl Uher ideální šanci na vstřelení gólu, ale hostující obrana jeho šanci odvrátila na roh. V 52. minutě měl šanci Trecha vstřelit vedoucí gól z pokutového kopu, ale míč mu Maršálek vyrazil a následnou dorážkou přestřelil branku. A když v 83. minutě Křeháček dělovkou nastřelil tyč, tak utkání skončilo zaslouženou remízou.

Nejlepší hráči:        Vladimír Durďa – Josef Uher