VIII. kolo: Domácím Záhorovicím jsme upletli rukavici

VIII. kolo Okresní soutěže sk. B:

Zápas: FK Záhorovice vs. TJ Sokol Březová  0:5 (0:1)

Už ve 3. minutě otevřel skóre hostující Plášek. Fotbalisté z Březové byli na míči lepší a vytvořili si několik dalších dobrých střeleckých příležitostí. Ve 31. minutě zahrávali domácí nepřímý kop, ale míč jen o kousek minul bránu.

V 50. minutě zvýšil na 0:2 Janků, stejný hráč pak přidal branku v 67. minutě. V 70. minutě se trefil hostující kanonýr Pomajbík, který v 80. minutě završil skóre utkání na 0:5. Domácí si vytvořili ve druhém poločase dvě gólovky, ale střelecky se neprosadili. Vítězství Březové tak bylo jednoznačné a zcela zasloužené.

Nejlepší hráči: Vladimír Nášel - Vlastimil Plášek
Branky: 50., 67. Janků M., 70., 80. Pomajbík D., 3. Plášek V.
ŽK: 64. Kočí Z. - 31. Bruštík D.

Datum utkání:  27 .9. 2015
Čas výkopu: 15:00