VII. kolo: Záloha Drslavic přidělila oslabené TJB pětibrankový příděl

Fotbalisté TJ Březová nastoupili k utkání bez pěti hráčů základní sestavy a na výsledku to bylo znát. Domácí záloha Drslavic si jednoznačným výsledkem zajistila tři body, za výhru 5-1.

DRSLAVICE, 17.9.2011  16:00HOD.

Domácí hráči od úvodní rozehrávky obsadili hostující půlku Březové a hned ve 3.min. z toho těžili ovoce, kdy se prosadil Ševčík po chybě obrany, 1-0. O minutu později bylo srovnáno. Popelka si zpracoval ve vápně míč a domácímu brankáři nedal šanci, 1-1. Na další branku se dlouho nečekalo a v 11.min. poslal domácí do vedení Přecechtěl, který hlavičkou nedal Bruštíkovi šanci, 2-1. Ve 24.min. zvyšuje na rozdíl dvou branek Moravecký, jehož střela z malého vápna se dostala do brány, 3-1. Zlom nastal ve 32., resp. 34.min., kdy hostující útočníci M. Janků  a A. Popelka se ocitli sami před brankářem a z malého vápna ani jeden svoji šanci neproměnil. Kdyby své šance dali, zápas by určitě nabral na jiné obrátky…

Druhý poločas začali, jako ten první, lépe domácí, kteří v rozmezí pěti minut rozhodli o svém vítězství. Nejprve v 51.min po chybě hostujícího brankáře, který nechal pohodlně skorovat do prázdné branky Vidrmana, 4-1. V 56.min. se prosadil z rohového kopu Dýmal, který hlavičkou zvyšuje již na 5-1! Skóre utkání mohl pro hosty „vylepšit" M. Janků, ale jeho pět „samostatných nájezdů" vždy vychytal Huňka. I proto utkání skončilo tak vysokým a jednoznačným vítězstvím pro domácí.

Diváci, kteří přišli na fotbal, si přišli na své. Oba týmy předvedli slušný výkon, nutno podotknout, že domácí Drslavice byli lepší a zaslouženě zvítězili. Hosté, kdyby proměnili své vyložené šance, tak by mohli pomýšlet i na bodový zisk…

Branky: 3. Ševčík P., 11. Přecechtěl P., 24. Moravecký T., 51. Vidrman T., 56. Dýmal P. - 4. Popelka A.

ŽK: 63. Popelka A. (Březová)