VII. kolo: Z Kopanic jsme si odvezli potupnou porážku 4:1

Ve 25. minutě po rychlé akci otevřel skóre pěknou střelou domácí Lebánek - 1:0. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. V 50. minutě Janků zpoza šestnáctky pěknou střelou srovnal na - 1:1. Zdálo se, že hosté domácí zatlačí, ale ti podnikli rychlý brejk a hostující Ševčík ve snaze odvrátit míč si míč kopl do vlastní brány - 2:1. Hosté se pokoušeli aspoň zápas zremizovat, naráželi ale na dobře organizovanou domácí obranu. Za zmínku stojí tyčka hostů v 80. minutě. V 81. minutě domácí kapitán Blaho zvyšoval na 3:1 po chybě hostující obrany. V 85. minutě utekl hostující obraně Lebánek a stanovil tak konečný výsledek utkání na - 4:1.

Nejlepší hráči:  Lukáš Lebánek - Jan Trecha

Branky:  25. a 85. Lebánek L., 61. vlastní, 81. Blaho T. - 50. Janků D.

ŽK:  60. Breznický R., 78. Keňo T. - 53. Čaňo D., 56. Majer J.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  22.9.2013

Čas výkopu: 15:30