VII. kolo: Střelecké duo Trecha-Čaňo navázalo na minulé kolo, tentokrát z toho byla jen remíza

TJ Sokol Březová vs. ZD Rozvoj Záhorovice  2:2 (2:1)

Branky:  21. Trecha J. (z pen.), 42. Čaňo D. - 18. Jál J., 78. Polanský I.
ŽK:  23. Smítal Jo. - 21. Struhelka V., 50. Michalčník R.
Datum utkání:  21.9.2014
Čas výkopu: 15:30
Diváci:  80
Stadion:  Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Řihák Pavel (Uherský Brod)
AR1:  Janků Josef (laik)
AR2:  Kubáň Jan (laik)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Miškář V., Uher J., Havlík J. - Smítal Jo., Trecha J., Plášek V., Smítal Ja. (80. Čaňo L.) - Bartoš A., Čaňo D.

Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J., Šabršula V. (69. Ondrušek D.), Polanský I., Mikeska M. - Michalčík R., Kočí Z., Jál J., Gřunděl J. - Dvořák J., Bahrytsevitch S.

Na Březové se hrál útočný fotbal, který se musel divákům líbit. Už v 10. minutě se před pokutovým územím uvolnil Uher, ale mířil nad. V 15. minutě zahrával trestný kop Trecha a Struhelka s obtížemi vyrazil na roh. O 3. minuty později zahrával Jál volný kop z ostrého úhlu a míč skončil v brance – 0:1. Ve 21. minutě fauloval hostující gólman Struhelka ve vápně domácího Čaňa. K penaltě se postavil Trecha, který proměnil. Ve 42. minutě se po skrumáži v pokutovém území hostí, se nejlépe zorientoval David Čaňo a upravil na 2:1.

Ve 2. poločase se hosté snažili srovnat a domácí spoléhali na rychlé protiútoky, ale domácí útočníci zahazovali šance jako na běžícím páse. Trest pro domácí přišel v 78. minutě po trestném kopu z poloviny hřiště, když centr nalezl hlavu Polanského a ten srovnal na konečných 2:2.

Nejlepší hráči:        Josef Uher – Jiří Jál