VII. kolo: Souboj o první místo vyzněl lépe pro Březovou, rozhodl Pomajbík

VII. kolo Okresní soutěže sk. B:

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Horní Němčí 1:0 (1:0)

Postavení mužstva slibovalo dobrý fotbal a to se taky projevilo před vedenou kvalitou hry obou mančaftů. V počátku prvního poločasu měli více ze hry hosté, kteří zahrozili střelou ve 4. minutě Pospíškem, avšak míč minul branku. Hosté od začátku zkoušeli ofsajd systém, a to se jim stalo v 6. minutě osudným, když jim utekl Pomajbík a vsítil branku, která nakonec znamenala tři body. Poločas se dohrával mezi šestnáctkami, kde obě mužstva předváděla kombinační hru.

Druhý poločas byl ve znamení spíše bojovnosti. Hosté nakopávali dlouhé míče do pokutového území domácích, avšak bezvýsledně. Druhý poločas moc brankových příležitostí neměl, a tak o zápase rozhodla osudová chyba hostujícího družstva.

Nejlepší hráči: Dušan Bruštík - Marek Tureček
Branka: 6. Pomajbík D.
ŽK: 44. Janků M., 72. Uher J., 80. Trecha J. (Březová)

Datum utkání:  20 .9. 2015
Čas výkopu: 15:30
Diváci:  150

Hlavní rozhodčí: Pavel Králíček (Vlčnov)
AR1:  Martin Tokoš (Strání)
AR2: Martin Sípek (Uherský Brod)

Březová: Bruštík D. -  Křeháček M. - Uher J. (87. Miškář V.), Trecha J., Čaňo D. – Plášek V., Čaňo P., Vojtek J., Hanák T. (90. Čaňo T.) -  Pomajbík D., Janků M. (90. Smítal J.)

Horní Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Tureček P. (27. Dvořáček V.), Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M., Malík T., Jančařík F., Chmelina J., Fibicher R., Bobčík D.

A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 10. 9. 2018; 08:30 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox