VII. kolo: Šlágr kola ovládli v Komni fotbalisté Březové

KOMŇA  23.10.2012  15:30HOD.

Hostům se podařil vstup do utkání, už ve 4. minutě se po rohovém kopu trefil hlavou Trecha. Domácí se nevzdali, po centru Glajcha rovněž hlavou vyrovnal Varaďa. Potom se hra odehrávala převážně mezi šestnáctkami. Šance, které se soupeřům naskytly, zůstaly nevyužity, proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, vytvořili si převahu, kterou zužitkovali dvěma góly. Komňa již nedokázala odpovědět. Utkání se dohrávalo v nervózní atmosféře, stínem bylo vyloučení dvou domácích hráčů.

Branky: 19. Varaďa - 4. Trecha J., 60. Čaňo P., 67. Janků M.

ŽK: 21. Vladár J., 34. Machara P. - 87. Čaňo D.

ČK: 76. Vladár J., 90. Machara P. (oba Komňa)

Datum utkání: 23.9.2012

Čas výkopu: 15:30