VII. kolo: Série porážek se natahuje, z Topolné odjíždíme bez bodu

VII. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Topolná vs. TJ Sokol Březová  3:1 (2:1)

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří měli velkou šanci již ve 3. minutě, avšak míč skončil pouze na tyči domácí branky. V 7. minutě se hosté dočkali branky, prosadil se Pomajbík. Ve 13. minutě se v malém vápně nejlépe zorientoval domácí Foltýn a vyrovnal na 1:1. Tři minuty před půlí se krásnou střelou trefil domácí Mráz, 2:1.

Ve druhém poločase se hrálo za stálého deště. V 50. minutě zahrál ve vápně rukou domácí Haša, hosté tedy kopali pokutový kop, který však neproměnil Janků. Trest přišel sedm minut před koncem, kdy pojišťovací branku a druhou v utkání vstřelil Mráz.

Nejlepší hráči:  Jakub Mikel – Dušan Bruštík

Branky:  13. Foltýn J., 42. a 83. Mráz D. - 7. Pomajbík D.

ŽK:  50. Haša P., 73. Foltýn J. - 52. Smítal Jo.

Datum utkání:  17. 9. 2017

Čas výkopu: 15:30

Diváci:  70

Hlavní rozhodčí: Jiří Vlašič (Uherské Hradiště)

AR1: Denis Fridrich (Jarošov)

AR2: Stanislav Mašlan (laik)

Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Mráz D. - Mikulka M. (75. Hoferek O.), Mikoška J., Lapčík A. (84. Jurčík T.), Hoferek P. (86. Leitner J.) - Haša P., Foltýn J.

Březová: Bruštík D. - Čaňo D., Čaňo P. ml., Čaňo L., Smítal Jo. - Čaňo P., Borýsek V., Kejkrt D., Smítal Ja. (73. Miškář V.) - Pomajbík D., Janků M.

XII. kolo OP

Poslední aktualizace: 17. 10. 2017; 14:10 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox