VI. kolo: Základ ke třem bodům byla taktika trenéra

VI. kolo Okresní soutěže sk. B:

Zápas: TJ Pitín vs. TJ Sokol Březová  0:2 (0:0)

V bojovném utkání v prvních minutách zatlačili hosty z Březové a mohli ihned v 9. minutě dát gól, ale svoji šanci nevyužili. Pak se hra vyrovnala a v prvním poločase si obě dvě mužstva žádnou příležitost nevytvořila.

V druhém poločase hosté z Březové byli aktivnější než domácí. Zatlačili a byla z toho první branky, kdy Pomajbík dostal přesnou přihrávku, před šestnáctkou potáhl míč a zvýšil na 0:1 pro hosty. Od té chvíle hosté převzali iniciativu a zatlačili domácí. V 77. minutě zvýšili na 0:2, kdy Vojtek střelou k tyči zvýšil skóre. Domácí za stavu 0:2 bojovali, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

Nejlepší hráči:  Drahomír Prachař – David Pomajbík
Branky:  71. Pomajbík D., 77. Vojtek J.
ŽK: 22. Schäffer P., 32. Divila J. - 25. Čaňo D., 52. Vojtek J.

Datum utkání:  13 .9. 2015
Čas výkopu: 16:00