VI. kolo: Třetí porážka v řadě: Domácí debakl od Polešovic

VI. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. 1. FC Polešovice  2:6 (2:3)

Rychlé utkání, ve kterém byli domácí bojovnější a v 9. minutě po pěkné akci na jeden dotek se trefil Janků, 1:0. Poté převzali iniciativu hosté, když domácí obrana reklamovala ofsajd a osamocený Vaculík srovnal na 1:1. Ve 21. minutě zahrávali domácí přímý volný kop a k udivení všech míč skončil za chybujícím gólmanem, 2:1. O čtyři minuty později hosté vyšachovali domácí obranu a pro Vaculíka nebyl problém dopravit míč do prázdné brány. Ve 29. minutě zahrávali hosté přímý volný kop a hlavou strhl vedení na stranu Polešovic Kala.

Ve druhém poločase byli hosté lepším celkem, který dirigoval výborný nestárnoucí Hlahůlek. V 59. minutě dostal na pravou stranu míč zcela volný Černoch a rozvlnil síť za domácím gólmanem. V 68. minutě se dostal v pokutovém území k míči Kubiš a poslal míč chytře k levé tyči, 2:5. Tentýž hráč v 86. minutě po přihrávce od Černocha završil skóre na 2:6.

Nejlepší hráči:  Pavel Čaňo ml. – Matěj Kubiš

Branky:  9. Janků M., 21.Čaňo P. ml. - 19. a 25. Vaculík J., 68. a 86. Kubiš M., 29. Kala M., 59. Černoch M.

ŽK:  15. Miškář V., 36. Čaňo D., 52. Smítal Jo. - 45. Kala M., 69. Martykán M.

Datum utkání:  10. 9. 2017

Čas výkopu: 15:30

Diváci:  131

Hlavní rozhodčí: Roman Bednář (Veselí nad Moravou)

AR1: Lukáš Vandírek (Mařatice)

AR2: Josef Janků (laik)

Březová: Bruštík D. - Miškář V., Čaňo P. ml., Čaňo L. (66. Ševčík T.), Čaňo D. - Čaňo P., Smítal Jo., Trecha J., Kejkrt D. (54. Majer J.) - Pomajbík D., Janků M.

Polešovice: Mlčák P. - Vaculík J., Stašek O. (85. Andrýsek J.), Stašek J., Martykán M. - Kubiš M. (88. Tringela J.), Kala M., Juřena O. (69. Hasoň T.), Hlahůlek M. (77. Bernatík T.) - Černoch M., Janík Z.

XII. kolo OP

Poslední aktualizace: 17. 10. 2017; 14:10 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox