TJ Sokol Starý Hrozenkov vs. TJ Sokol Březová  1:2 (1:2)

Branky:  29. Antál T. - 16. Trecha J., 31. Čaňo D.
ŽK:  6. Lacina K., 65. Blahot T. - 42. Čaňo D., 65. Smítal Ja., 70. Plášek V.

Hlavní rozhodčí: Králíček Pavel (Vlčnov)
AR1:  Husařík Rostislav (laik)
AR2:  Janků Josef (laik)

St. Hrozenkov: Zábranský M. - Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Juriga V. - Husařík M., Gabrhel J. (77. Ostravký R.), Breznický R. (76. Kročil J.), Blaho T. (86. Semela P.) - Antál T., Neuman M.

Březová: Bruštík D. - Křeháčke M. - Miškář V., Trecha J., Havlík J. - Smítal Jo., Uher J., Plášek V. (90. Čaňo T.), Čaňo D (87. Ševčík T.). - Bartoš A., Smítal Ja. (80. Čaňo L.)

V úvodu zápasu zatlačili techničtější hosté domácí před jejich branku a vyvíjeli na ně neustálý tlak. V 16. minutě si domácí pomohli rukou, k míči se postavil kapitán Březové Trecha a nechytatelnou střelou z dvaceti metrů změnil skore na 0:1. Ve 29. minutě domácí zaútočili po pravé straně a Antál srovnal na 1:1. Hosté rozehráli a hned z protiútoku Čaňo vrátil Březové vedení – 1:2. Za zmínku stojí ještě střela Lebánka ze 43. minuty, při níž vynikl um hostujícího brankáře, který vyškrábl míč ze šibenice.
Druhý poločas přinesl na obou stranách vyrovnaný fotbal. Gólové šance se nevyskytly, souboje probíhaly převážně ve středu hracího pole.

Nejlepší hráči:         Martin Neuman – Jaroslav Smítal
16.09.2014 21:34:08
6:4 (3:1)

Poslední aktualizace: 28. 12. 2017; 16:50 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox