VI. kolo: Po dvou porážkách jsme opět bodovali naplno

Na Březové se hra přelévala od vápna po vápno, mírně navrch měli domácí, ale ze své aktivity dlouho nic nevytěžili. Za zmínku stojí jen jejich roh, který se točil přímo do brány, ale gólman ho s námahou vyrazil. Skóre se měnilo ve 40. minutě, kdy propadnutý míč za obranu uklidil Michal Janků do sítě - 1:0. Hosté korigovali ve 45. minutě z pokutového kopu Lukášem Straňákem. Druhý poločas začali lépe domácí, kdy Michal Janků střílel v 53. minutě s jemnou tečí obránce na 2:1. V 58. minutě přidal další branku domácích Pavel Čaňo. Pak hosté přidali a zatlačili domácí na vlastní polovinu. Domácí se úspěšně bránili a podnikali brejky, ze kterých jeden využil v 85. Minutě Dominik Janků.

Nejlepší hráči:  David Čaňo - Rostislav Bradáč

Branky:  40. a 53. Janků M., 58. Čaňo P., 85. Janků D. - 45. Straňák L. (z pen.)

ŽK:  83. Janků D. - 23. Kliment T., 33. Horňák V.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  15.9.2013

Čas výkopu: 16:00