tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Vedení TJB hodnotí podzimní část: S pátým místem jsme spokojeni.

Po podzimním vystoupení v Okresním přeboru patří týmu TJ Sokol Březová páté místo. Ze třinácti odehraných zápasů je bilance následující: 6 výher, 1 remíza, 6 proher, skóre 37:32 a 19b. Páté místo v Okresním přeboru hodnotí vedení TJ Sokol Březová po podzimním vystoupení na výbornou!
„V kabině prozatím panuje spokojenost, ze třinácti zápasů vyhráli kluci šest a poraženi odešli celkem šestkrát. V některých zápasech jsme měli i smůlu, třeba v Topolné jsme si nezasloužili prohrát a v Uherském Ostrohu nás „zařízl“ šéf rozhodčích pan Vlčnovský. Každopádně spokojenost a klid v kabině určuje i kolektiv, který máme dobrý. Pevně věřím, že v jarních odvetách budeme předvádět stejný fotbal jako doteď a nějaký ten bod navíc přidáme a i nadále budeme hrát do pátého místa,“ je přesvědčen místopředseda klubu Uher.
„Zakončení podzimní části se konalo v hospodě U Bruštíků, kde se probírala celá odehraná půlsezona. Nyní jsou před námi Vánoce a po nich se začne naplno s běháním a tréninkem. V lednu nás čeká spinning a kruhový trénink, od února zimní fotbalový turnaj na Lapači v Uherském Brodě,“ vyhlíží začátek zimní přípravy místopředseda klubu TJB. „Každopádně budeme mít k dispozici každou sobotu od 18 h do 20 h halu, ve které se budeme připravovat na jarní část sezony,“ uzavírá Uher.
Autor: pal
25.02.2018 17:41:34
Pavel Čaňo
3.11.2018 ve 14:30:
TJB vs. Jankovice
1:1 (1:1)
XIII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ 17:00, sraz v kabinách 16:45
Žáci - PO a ČT 17:00-18:00

 

Poslední aktualizace: 05. 11. 2018; 18:00 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one