V. kolo: Rudice si odvezly "jen" devět branek

BŘEZOVÁ, 9.9.2012  16:30HOD.

V dnešním zápase se potkaly dva týmy z opačných pólů tabulky a na hřišti to bylo od prvních minut znát. Hosté přijeli na Zelničky s cílem uhrát co nejlepší výsledek. Plány jim „zbořil" již v páté minutě Křeháček, který se prosadil hlavou z rohu. Celý první poločas se hrálo jen na jednu branku a domácí tým přidal ještě dalších pět branek a bylo po zápase.

Druhý poločas se dohrával jen z povinnosti a hosté vstřelili čestný úspěch v 65.minutě Křapou, který využil zaváhání domácí obrany a prostřelil Bruštíka. Poté si vzal slovo nejlepší střelec domácích Pomajbík, který v závěru rozmezí dvou minut dokonal svůj hattrick a hosté si tak odvezli porážku 9:1.

Branky: 5. a 30. Křeháček M., 15., 83. a 84. Pomajbík D., 20. a 41. Čaňo D., 40. Janků D., 46. Janků M. - 65. Křapa M.

ŽK: 85. Janků D. (Březová)

ČK: bez ČK

Datum utkání: 9.9.2012

Čas výkopu: 16:00