V. kolo: Druhá porážka za sebou. Ze Záhorovic si vezeme porážku 3:2

Do úvodu utkání lépe vstoupili domácí, kteří si dokázali vytvořit i pár slibných akcí. Uspět se jim podařilo až ve 24. minutě, kdy při nepozornosti hostující obrany skóroval Michačík - 1:0. Ve 39. minutě domácí zahrávali pokutový kop, který proměnil ten samý hráč. Minutu před odchodem do kabin dostali možnost zahrát pokutový kop i hosté a Janků D. se taktéž nemýlil. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:1. Do 2. poločasu vstoupili lépe hosté, ale nedokázali se prosadit. A tak v 62. minutě opět udeřili domácí, když trestal Klesnil. Osm minut před koncem utkání se hostům podařilo snížit na 3:2, zásluhou Janků. Domácí si ale zbytek utkání pohlídali a zaslouženě vyhráli.

Nejlepší hráči:        Zdeněk Hanušík - Vlastimil Plášek

Branky:  24. a 39. (pen.) Michalčík Ri., 62. Klesnil L. - 44. (pen.) a 82. Janků D.

ŽK:  34. Denemark J., 86. Michalčík Ri. - 34. Miškář V., 49. Janků D., 62. Čaňo P.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  8.9.2013

Čas výkopu: 15:00