V dohrávce I. kola poháru CGM jsme porazili Bánov a na jaře vyzveme Uherský Ostroh

V dohrávce prvního kola poháru CGM Cup Uherské Hradiště, nastoupily proti sobě dvě mužstva, kterým se v poslední době moc nedařilo. Bánov, hrající okresní přebor, nezískal v letošní sezoně ani bod. To domácí Březová, získala bodů šest, jenže poslední dva zápasy prohrála.

Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří ve 3. minutě otevřeli skoré zápasu Mahdalíčkem, 0-1. Domácí odpověděli o dvě minuty později M. Janků, 1-1. V rozmezí 10. až 12. minuty vstřelili domácí tři branky, když se dvakrát prosadil M. Janků a jednou P. Čaňo, 4-1. V 16. minutě se prosadil hostující Mahdal V., který vrátil hosty teoreticky do hry, 4-2. Do konce prvního poločasu branka nepadla, ikdyž domácí ostrostřelci pálili na Heráka ze všech pozic.

Hosté vstoupili do druhého poločasu s cílem vstřelit kontaktní branku, a vyrovnat skoré. To však uťal už v 52. minutě P. Čaňo, který dorazil odražený míč do brány a bylo po zápase, 5-2. V 63. minutě zahrávali domácí pokutový kop, který s přehledem proměnil D. Janků, 6-2. V 65. minutě vstřelil svou čtvrtou branku M. Janků a hosté byli zralí na desítku, 7-2. To se ovšem nestalo a zbytek zápasu se v klidu dohrál. Hosté upravili skoré v 85. minutě Mahdalíčkem, 7-3.

Domácí Březové v předkole poháru CGM vyřadila Bystřici (6:3), v I. kole jsme přešli přes Bánov (7:3) a na jaře vyzveme Uherský Ostroh, který přešel přes zálohu Dolního Němčí.

Branky:  5., 10., 11. a 65. Janků M., 12. a 52. Čaňo P., 63. Janků D. (z pen.) - 3. a 85. Mahdalíček P., 16. Mahdal V.

ŽK:  42. Plášek V. - 70. Polanský L.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  13.9.2013

Čas výkopu: 17:00