Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9929"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ty si žumpa hňupe
Horní němčí je žumpa jak poleno ty kokot a březová to samé:Dsmiley
Ubožáci z Březové. Zamindrákovaní kreténi, kteří jen pomlouvají všechny kluby okolo. Ještě před lety pásly kozy a slepice na hřišti a minutu před výkopem je vyháněli, chudáci
Zdravím, mohl bych se zeptat na ten článek o Záhorovicích? nevím jak jste tam hráli nebo co Vám udělali,ale vypadá to dost divně když nějaký zamindrákovaný blbeček napíče takový článek. Děkuji za odpověd :)))
Horní němčí je žumpa jak poleno ty kokot a březová to samé:Dsmiley
Ahoj, tomuhle se nesmíš divit. Záhorovice hrají, konec konců stejně jako Suchá Loz, tedy další žumpa, nebo Starý Hrozenkov, a mohl bych jmenovat dál a dál, úplně tu nejspodnější spodinu fotbalových soutěží ;-) Ti nýmandi na těchto dědinách (schválně jim neříkám fotbalisti, protože fotbalisti to prostě nejsou), se sejdou jedenkrát do týdne, nebo taky vůbec. Tomuhle se nedá říkat ani fotbal, protože to fotbal ani není, to co tihle hoši produkují ;-) A o činnosti OFS UH, taky netřeba moc psát. To, jaké rozhodčí posílají na zápasy, a že jim nevadí, že pískají opilý atd. + jak píšeš o tom, že jim nevadí, co za díry hrají fotbal, to svědčí o mnohém. No, abych to shrnul, celé tohle divadlo jménem ZÁKLADNÍ TŘÍDA, a většina týmů v ní jsou na úrovni pouličních zápasů z Brazílie nebo z Indie. Ale s tím rozdílem, že ti hoši v té Brazílii a Indii umí hrát fotbal, na rozdíl od těch šmatláků v naší základní třídě :-)
28.08.2015 11:54:47
14. 11. 17.39 h.:
TJ Sokol Březová svolává na sobotu 25. 11. 2017 v 19:00
v hospodě "U Bruštíků" schůzi vedení a výkonného výboru TJB.
Zváni jsou i členové TJB.

I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox