TJB zbrojí na novou sezonu: Stáhl Vojtka, vrací se Miškář. Další hráči jsou v jednání.

Vedení TJ Sokol Březová důkladně zbrojí na nezdařilý postup v uplynulém ročníku 2014/15 a v novém soutěžním ročníku to chce odčinit. Tým se podařilo udržet a žádný hráč z kádru neodchází. Naopak se k týmu připojil zkušený hráč Josef Vojtek, který ještě nedávno hrával I. A třídu ve Strání, či divizi v Uherském Brodě. Po fotbalové odmlce se k týmu vrací i Václav Miškář.

Zde Vám přinášíme podrobný přehled:

Příchody:
TJ Sokol Březová získala pro nový soutěžní ročník 2015/16 staronové tváře. Dres Březové oblékne po dlouhém hostování v Uherském Brodě a Strání Josef Vojtek, který bude hájit barvy Březové.
Dále po roční pauze se vrací k týmu pravý bek – Václav Miškář.
K A-týmu se připojil dorostenec Pavel Matějíček.

Odchody:
Vedení TJ Sokol Březová se nedomluvilo s vedení TJ Nivnice o prodloužení, popř. přestupu bratrů Smítalů – Jaroslava a Josefa. „Oba hráči chtějí v týmu hrát, v mateřském klubu hrát nechtějí, tak nechápu, proč jim brání v přestupu“, zlobí se sekretář klubu Josef Janků.
"Na hostování odchází nadějný dorostenec Petr Ševčík, který bude hostovat ve Vyškově, kde se bude věnovat svým studijním povinnostem", doplnil Janků.

Přestupy:
Hráč TJ Sokol Březová Dominik Janků, který odehrál na Zelničkách většinu své kariéry, přestupuje do FC Strání. Kluby se dohodly na jeho prodeji. Na oplátku přestupuje do TJ Sokol Březová hráč FC Strání, dorostenec Tomáš Hanák.

Hráči v jednání:
V jednání jsou i další hráči, kteří by mohli posilnit kádr. Jedním z nich je i Lukáš Kukuča, hráč TJ Nezdenice, který v minulosti hrával i za ČSK Uherský Brod. Oba kluby se dohodly, že hráč odehraje podzimní sezonu v mateřském klubu a poté bude v jarní části hostovat na Březové.

12.08.2015 19:33:51
14. 11. 17.39 h.:
I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox