tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Spuštění nové domény

Spuštění nové domény

Dnes, 1.3.2010 v 0:00hod., se oficiálně spustila nová doména stránek TJ Sokol Březová! Místo domény www.tjbrezova.wgz.cz, která již nebude fungovat, se „zapíná" nová a to: www.tjbrezova.huu.cz

Důvod spuštění je prostý. Jasnost, výstižnost a ulehčení v orientaci stránek! Na předešlých stránkách (mimochodem starší verze tvorby www stránek na webgarden.cz) se vyskytly potíže, ve formě smazání html kodů, odkazů a mnohé další nesrovnalosti, které běh stránek brzdily a hlavně mě v jejich opravě! Proto ten přepis na novou verzi tvorby stránek přes Webgarden.cz

A na co se můžeme na „nových stránkách" těšit? Zachovávají se rubriky: A-mužstvo,  Aktuality, Diskuzní forum, Klub, Hřiště, Fotogalerie, Fans Shop, Ke stažení, Kontakt, Odkazy. Na druhou stranu se můžete těšit na novou rubriku Videogalerie, sloučení zápasů a fotek do Archivu. Další novinkou, která předejde pomlouvání a vulgarismům v diskuzi, je zákaz nepřihlášených návštěvníků! Co to znamená? V podstatě jen to, že při vkládání svého příspěvku do diskuze stránek, musíte být přihlášen! Ještě k dalšímu usnadnění k vyhledávání článků, jmen poslouží rubrika Vyhledávání, která je umístěna v horním panelu!

Na pravém panelu stránek je nový odkaz Facebook.com, který je přesměrován na klub TJ Březová na facebooku! Nechybí zde ani kalendář a naši sponzoři. V horních panelech stránek, bude RSS, návštěvnost, Přihlášení, později  Březovský TIP a Vyhledávání.

Doufám, že se Vám nové stránky TJ Březová budou líbit, že s nimi budete spokojeni a splní Vaši představu! Vaše podněty, názory, a vše co se týče zlepšení stránek piště na e-mail: tjbrezova@seznam.cz

28.02.2010 17:18:32
Pavel Čaňo
25. 3. 2018 v 15:00:
Vlčnov vs. TJB
XIV. kolo Okresního přeboru
Stadion: Vlčnov
Sraz: 13:35 u Lipy
Odjezd: 13:45
18. 3. 2018 v 16:00:
Jankovice vs. TJB
6:0 (3:0)

čtvrtfinále poháru OFS UH
Stadion: UT, Lapač
A-tým - PÁ 17:00, sraz v kabinách 16:45
Žáci - PO a ČT 17:00-18:00
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

 

Poslední aktualizace: 19. 3. 2018; 17:10 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one