Rozhovor s Josefíkem: Strání nemá na postup

Rozhovor s Josefíkem: Strání nemá na postup

Narozen 2. dubna 1990 v Uh. Hradišti. Pochází z Uh. Hradiště, vystudovat SŠ Obchodní akademii v Uh. Hradišti, kde letos úspěšně odmaturoval. Fotbal začínal ve svém mateřském klubu FK Kunovice. Postupně hrál za ČSK Uh. Brod, Korytnou a dnes hraje za TJ Sokol Březová. Je to hrotový hráč, tedy útočník, který využije jakoukoliv šanci ke skorování. Momentálně je mimo hru pro zranění.

Popiš nám jak se ti zranění přihodilo?

Bylo to jako když z ničeho nic, a najednou mě bolelo koleno, tak že jsem se na něj nemohl ani opřít. Ale již dříve mě to bolelo, ale až teď se to projevilo více.

Co ti řekl tvůj doktor?

Řekl jen, že s vazy nic nemám, a že to mám jen namožený a nestabilní. A že budu muset nosit ortézu.

Jak dlouho teda budeš mimo hru?

Tak můžu hrát už teď v neděli (smích), ale koleno by to asi nevydrželo. Ne tak nebudu to ještě namáhat, takže min. dva týdny budu mimo hru, možná i déle.

Jak se ti v klubu TJ Březová líbí?

Moc. Můžu říct, že jsem si klub moc oblíbil, a hráči-kolektiv je tu moc dobrý. Hraje se mi tu moc dobře.

Nemyslíš si, že bude bez tebe útok oslaben?

O to nemám strach. Jsem rád, že je v klubu Pavel Čaňo, se kterým se znám ze střední a nemám strach, kdo se bude starat o ofenzivu.

Myslíš si, že má klub na víc, než hrát jen ZT?

Jednoznačně! Klub tu je podle mě omylem! Má skvělé hráče na to, abychom hráli okres, troufnu si říct, že i přebor, ale to bychom museli všichni na sobě zamakat.

Hned první zápas jsi hrál za TJB proti Strání, našemu odvěkému rivalovi.

Strání moc nemusím. Sice jsme smolně prohráli, ale Strání nemá na postup. Bude jen otázka času, kdy jej sesadíme. A navíc, kdyby za ně nechodili hrát hráči z A-týmu, tak by nebyly tam, kde jsou dnes. Strání nemám moc v oblibě - kdybych to měl přirovnat: Strání a já = Man UTD a Liverpool.

Děkuji za rozhovor!

(Autor: pal)

23.09.2010 13:20:37
14. 11. 17.39 h.:
TJ Sokol Březová svolává na sobotu 25. 11. 2017 v 19:00
v hospodě "U Bruštíků" schůzi vedení a výkonného výboru TJB.
Zváni jsou i členové TJB.

I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox