Rozhodne se o postupujícím již v podzimní části?

Rozhodne se o postupujícím již v podzimní části?

Vzít si zpátky body, o které přišly v prvním kole na své domácí půdě a dotáhnout se na vedoucí celek tabulky ZT sk. B. To je cíl, s nímž fotbalisté TJ Březová vstoupí v sobotu na straňanských Zelničkách. (hraje se v sobotu od 13:30). Záložnímu týmu FC Strání podlehli v úvodním kole 3-4  a pokud to myslí s postupem do jarních bojů vážně, potřebují si Březovští fotbalisté upevnit pozici plným bodovým ziskem.

3.11.2010 14:50  BŘEZOVÁ

„Musíme hrát na vítězství," ví trenér Josef Majer. „Nesmíme si již dovolit zaváhat a nic jiného než-li tři body nebereme. Pak se můžeme bavit o případném postupu do vyšší soutěže," má jasno březovský kormidelník.

V minulém kole porazili trenérovi svěřenci Záhorovice 4-2 a nyní touží po skalpu dalšího soupeře. Trenér stále postrádá několik hráčů, kteří jsou zraněni - Dušan Bruštík, Zdeněk Kubiš. K nim se přidal i minulý týden záložník David Čaňo.

Vrací je Josefík

Naopak k týmu se vrací po tří-týdenní pauze Ondřej Josefík, který pykal za karty. Zda v neděli, ale nastoupí v základní sestavě, trenér nechce hovořit. Na otázku, zda se samotný hráč zápasu zúčastní, odpověděl: „Rád bych přijel, ale někteří straňáci mě vyhrožují, že mě zraní, tak ještě nevím." Avšak na otázku, proč mu vyhrožují, hráč mlčí…

V tabulce jsou na tom lépe domácí FCS

Tabulku ZT sk. B vede Strání B (38:13, 35b) o čtyři body před TJB (47:22, 31b). Na třetím místě dotírá na vedoucí duo Podolí (28b), které ještě může promluvit v boji o postup.

Názor experta

„Záloha Strání bude mít výhodu domácí prostředí, kde ještě neztratila ani bod (6- 6 0 0  18:3 18b). Musíme brát v potaz, že ani hosté nemají venkovní bilanci špatnou, prohráli jen jednou a to těsně v Podolí, jinak body vozí i z cizích hřišť (6 - 4 1 1 16:10 13b). A proto je tipovat vítěze, resp. výsledek zápasu těžký", má jasno fotbalový expert. „Přesto si myslím, že domácí celek bude posilněný o hráče z A-týmu, ikdyž trenér Šebesta tvrdí opak, a hostující celek z Březové porazí", doplnil.

Pravděpodobné sestavy

Strání B:  Bartoš P. - Adámek R., Houšť V., Zderčík R., Adámek T. - Popelka L., Bruštík A., Málek L., Janošík R. - Janošík J., Nuzík P.

Březová: Majer J. - Janků D. - Kubiš M., Ševčík T., Králík J. (Uher M.) - Miškář V., Uher J., Plášek V., Podškubka V. - Čaňo P., Janků M.

(Autor: pal)

03.11.2010 14:54:34
14. 11. 17.39 h.:
TJ Sokol Březová svolává na sobotu 25. 11. 2017 v 19:00
v hospodě "U Bruštíků" schůzi vedení a výkonného výboru TJB.
Zváni jsou i členové TJB.

I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox